Team

Consulent, Specialist Gedrag (regio Noord)

Anja Oomen-Bleeker

Consulent op: Bosbeekschool, Brederode Daltonschool, Jan Campert, Toermalijn, Rozenbeek, Westbroek, Hoeksteen, Floriant, Pionier, Beekvliet, Via Nova

Office Manager/ Directie secretaresse

Brigitte Bij

Specialist Langdurig zieke kinderen en kinderen met lichamelijke beperking

Corien Bosman

Consulent, Specialist jonge kind

Ellen Versteeg

Consulent op: Panta Rhei,Sterrekijker, IKC Beverwijk, Bethel, Montessorischool Beverwijk, Fourteens

Consulent, Specialist Mb/Hb, Orthopedagoog N.V.O., Register Psycholoog NIP/K&J, Schoolpsycholoog

Erica Jansen

Lid Commissie TLV Consulent op: Kerkuil, de Brug, Binnenmeer, Molenhoek, Vrijburg, Kornak, Wissel, Cunera, Vrije School Castricum.

Consulent, Specialist jonge kind

Geeske van Klaveren

Consulent op: Pleiaden, Origon, Klipper, Zefier, Vuurtoren, Kompas IJm., Plataan

Specialist Gedrag (regio Midden), Klinisch pedagoog

Heleen van Arkel

Lid Commissie TLV

Controller

Henriëtte Balten

Specialist Gedrag (regio Zuid)

Hester Kamsteeg

Consulent, Specialist Gedrag (regio Noord en Midden)

Irma Groen

Consulent op: Vliegende Hollander, Franciscus, Waldorf aan Zee, IKC IJmuiden,Parnassia,Schoolwerkplaats, Molenduin

Consulent, Contactpersoon NT2, Psycholoog NIP

Leonie de Bree

Lid Commissie TLV Consulent op: Zilvermeeuw, Kariboe, Rinket, Van Gilse, Heliomare, Lunetten.

Consulent, Specialist (zeer) moeilijk lerende kinderen

Linsey Buts

Consulent op: Kleurenorkest, Rembrandt, Visser ’t Hooft, Paulus, Helmgras, Montessorischool Castricum, Juliana van Stolberg, Kustlijn

Specialist Gedrag (regio Zuid), Voorzitter Commissie TLV, Orthopedagoog

Loes Korbee

Voorzitter Commissie TLV

Consulent, Specialist Mb/Hb

Lonneke de Reus

Consulent op: Kompas B., Zeester, Sleutelbloem, Wilgenroos, De Sparkel, Anjelier, Vrijheit.

Consulent, Specialist (zeer) moeilijk lerende kinderen

Marja Verbeek

Consulent op: Leonardus, Zevenhoeven, Otterkolken, Anne Frankschool, Bareel, Vlinder, Marel, Ark

Beleidsmedewerker, Orthopedagoog

Marjolijn Loos

Lid Commissie TLV

Directeur-bestuurder

Peter Truijens

Schrijf ICT Specialist en Specialist kinderen met lichamelijke beperking

Tess Jongepier

Ontvang de verhalen in je mailbox

Wil jij op de hoogte blijven van alle inspirerende verhalen die we maken over Passend Onderwijs in de IJmond?
Schrijf je in en ontvang 3 keer per jaar de verhalen in je mailbox.
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.