Kernen

De klankbordgroep van schooldirecteuren van verschillende besturen heeft meegedacht over de indeling van de 10 kernen waarin de 65 scholen geografisch verdeeld zijn om samen te werken aan een sluitend netwerk van begeleiding, zodat alle kinderen in de buurt van hun huis een passend aanbod kunnen krijgen.

Regio Noord: 2 kernen van scholen

Kern Limmen, Akersloot, Uitgeest bestaat uit 9 scholen en Kern Castricum bestaat uit 8 scholen.

Regio Midden: 4 kernen van scholen 

Kern Heemskerk Noord vormt een kern met 8 scholen, en in Heemskerk Zuid is een kern met 6 scholen. In Beverwijk zijn eveneens 2 kernen, te weten in Beverwijk Oost met 7 scholen en Beverwijk West (inclusief Velsen Noord) met 7 scholen.

Regio Zuid: 4 kernen van scholen 

Kern IJmuiden 1 wordt gevormd door 6 scholen en Kern IJmuiden 2 wordt gevormd door 4 scholen aldaar. Kern Santpoort en Driehuis bestaat uit 7 scholen en Kern Velserbroek bestaat uit 6 scholen.

Indeling consulenten

Lijst van scholen

Basisschool Bestuur Gemeente Plaats Website Kern
De Opmaat - Het Molenduin Aloysius Velsen Driehuis www.molenduin.nl/Home Santpoort/Driehuis
IKC IJmond Aloysius Beverwijk Beverwijk www.ikc-ijmond.nl/ Beverwijk Oost
SBO De Zeearend / IKC IJmond Aloysius Beverwijk Beverwijk www.dezeearend.nl/ Beverwijk Oost
IKC IJmond Aloysius Velsen IJmuiden www.ikc-ijmond.nl/ IJmuiden 2
ICBS De Toermalijn Atlant basisonderwijs Velsen Driehuis toermalijn-atlant.nl/ Santpoort/Driehuis
De Franciscusschool Atlant basisonderwijs Velsen IJmuiden franciscus-atlant.nl/ IJmuiden 2
De Klipper (loc. Sluiswijk) * Atlant basisonderwijs Velsen IJmuiden www.basisschooldeklipper.nl/ IJmuiden 1
Het Kompas IJmuiden Atlant basisonderwijs Velsen IJmuiden kompas-atlant.nl/ IJmuiden 2
De Origon * Atlant basisonderwijs Velsen IJmuiden origon-atlant.nl/ IJmuiden 1
De Zefier Atlant basisonderwijs Velsen IJmuiden zefier-atlant.nl/ IJmuiden 1
De Parnassiaschool Atlant basisonderwijs Velsen Santpoort-Noord parnassia-atlant.nl/ Santpoort/Driehuis
De Beekvliet Atlant basisonderwijs Velsen Velserbroek beekvliet-atlant.nl/ Velserbroek
Prof. Van Gilseschool Atlant basisonderwijs Heemskerk Heemskerk vangilseschool.nl/ Heemskerk Noord
RKBS De Rozenbeek Atlant basisonderwijs Velsen Velserbroek rozenbeek-atlant.nl/ Velserbroek
De Anjelier Fedra Beverwijk Beverwijk anjelier.nl/ Beverwijk West
De Bethelschool Fedra Beverwijk Beverwijk bethelschool.nl/ Beverwijk West
De Panta Rhei Fedra Beverwijk Beverwijk depantarhei.nl/ Beverwijk Oost
De Sleutelbloem Fedra Beverwijk Beverwijk desleutelbloem.nl/ Beverwijk Oost
De Wilgeroos Fedra Beverwijk Beverwijk wilgeroos.nl/ Beverwijk West
De Vrijheit Fedra Beverwijk Wijk aan Zee devrijheit.nl/ Beverwijk West
De Ark Fedra Heemskerk Heemskerk arkheemskerk.nl/ Heemskerk Zuid
De Lunetten Fedra Heemskerk Heemskerk kbslunetten.nl/ Heemskerk Zuid
De Plataan Fedra Velsen Velsen-Noord deplataanvelsen.nl/ Beverwijk West
De Hoeksteen Fedra Velsen Velserbroek cbdehoeksteen.nl/ Velserbroek
De Westbroek Fedra Velsen Velserbroek dewestbroek.nl/ Velserbroek
De Brug Blosse Castricum Akersloot www.kindcentrumdebrug.nl/ Limmen/Akersloot/Uitgeest
De Kerkuil Blosse Castricum Limmen www.dekerkuil.nl/ Limmen/Akersloot/Uitgeest
Fourteens Fedra Beverwijk Beverwijk www.fourteens.nl/ Beverwijk Oost
Het Kleurenorkest Blosse Castricum Limmen www.kleurenorkest.nl/ Limmen/Akersloot/Uitgeest
Het Anker LEV-WN Velsen Velserbroek gbshetanker.nl/ Velserbroek
Heliomare Onderwijs Heliomare Heemskerk Heemskerk www.heliomare.nl/hoe-kunnen-we-u-helpen/onderwijs/ Heemskerk Noord
Schoolwerkplaats Schoolwerkplaats Velsen Santpoort www.deschoolwerkplaats.nl/ Santpoort/Driehuis
OBS Rembrandt ISOB Castricum Akersloot www.obsrembrandt.nl/ Limmen/Akersloot/Uitgeest
OBS Juliana van Stolbergschool ISOB Castricum Castricum www.jvscas.nl/ Castricum
OBS de Kustlijn ISOB Castricum Castricum www.obsdekustlijn.nl/ Castricum
Montessorischool Castricum ISOB Castricum Castricum www.moncas.nl/ Castricum
De Wissel ISOB Castricum Uitgeest www.dewisseluitgeest.nl/ Limmen/Akersloot/Uitgeest
Vrijeschool Castricum Ithaka Castricum Castricum www.vrijeschoolcastricum.nl/ Castricum
Montessori school Beverwijk Montessori Beverwijk Beverwijk www.montessoribeverwijk.nl/ Beverwijk West
Daltonschool Het Kompas OPO IJmond Beverwijk Beverwijk obs-hetkompas.nl/ Beverwijk Oost
OBS 't Kraaienest OPO IJmond Beverwijk Beverwijk kraaienest.com/ Beverwijk West
OBS De Sterrekijker OPO IJmond Beverwijk Beverwijk desterrekijker.nl/ Beverwijk Oost
OBS De Zeester OPO IJmond Beverwijk Beverwijk de-zeester.nl/ Beverwijk Oost
OBS De Kariboe OPO IJmond Heemskerk Heemskerk kariboe.nl/ Heemskerk Noord
Kindcentrum De Marel OPO IJmond Heemskerk Heemskerk tweespan.net/ Heemskerk Zuid
OBS De Zevenhoeven OPO IJmond Heemskerk Heemskerk www.zevenhoeven.nl/ Heemskerk Noord
OBS De Zilvermeeuw OPO IJmond Heemskerk Heemskerk www.obsdezilvermeeuw.nl/ Heemskerk Noord
OBS De Jan Campert School OPO IJmond Velsen Driehuis jancampertschool.nl/ Santpoort/Driehuis
OBS De Pleiaden OPO IJmond Velsen IJmuiden pleiaden.nl/ IJmuiden 1
OBS De Vuurtoren loc. West en Oost OPO IJmond Velsen IJmuiden obs-devuurtoren.nl/ IJmuiden 1
OBS De Vliegende Hollander OPO IJmond Velsen IJmuiden vliegendehollander.net/ IJmuiden 2
SBO De Boekanier / IKC IJmond OPO IJmond Velsen IJmuiden boekanier-sbo.nl/ IJmuiden 2
De Bosbeekschool OPO IJmond Velsen Santpoort-Noord bosbeekschool.nl/ Santpoort/Driehuis
De Brederode Dalton School OPO IJmond Velsen Santpoort-Zuid www.brederodedalton.nl/ Santpoort/Driehuis
De Pionier OPO IJmond Velsen Velserbroek pioniervelserbroek.nl/ Velserbroek
Anne Frank School Tabijn Heemskerk Heemskerk annefrank.tabijn.nl/ Heemskerk Zuid
De Bareel Tabijn Heemskerk Heemskerk bareel.tabijn.nl/ Heemskerk Zuid
St. Leonardus Basisschool Tabijn Heemskerk Heemskerk leonardus.tabijn.nl/ Heemskerk Noord
De Otterkolken Tabijn Heemskerk Heemskerk otterkolken.tabijn.nl/ Heemskerk Noord
Het Rinket Tabijn Heemskerk Heemskerk rinket.tabijn.nl/ Heemskerk Noord
De Vlinder Tabijn Heemskerk Heemskerk vlinder.tabijn.nl/ Heemskerk Zuid
De Cunera Tabijn Castricum Castricum cunera.tabijn.nl/ Castricum
Helmgras Tabijn Castricum Castricum helmgras.tabijn.nl/ Castricum
De Paulusschool Tabijn Castricum Castricum paulus.tabijn.nl/ Castricum
Visser 't Hooft Basisschool Tabijn Castricum Castricum visserthooft.tabijn.nl/ Castricum
De Binnenmeer Tabijn Uitgeest Uitgeest binnenmeer.tabijn.nl/ Limmen/Akersloot/Uitgeest
Basisschool Kornak Tabijn Uitgeest Uitgeest kornak.tabijn.nl/ Limmen/Akersloot/Uitgeest
De Molenhoek Tabijn Uitgeest Uitgeest molenhoek.tabijn.nl/ Limmen/Akersloot/Uitgeest
De Vrijburg Tabijn Uitgeest Uitgeest vrijburg.tabijn.nl/ Limmen/Akersloot/Uitgeest

Ontvang de verhalen in je mailbox

Wil jij op de hoogte blijven van alle inspirerende verhalen die we maken over Passend Onderwijs in de IJmond?
Schrijf je in en ontvang 3 keer per jaar de verhalen in je mailbox.
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.